dla kibica Lecha Poznań

Pudełko jakie dziś zobaczycie powstało w oparciu o dwa podstawowe życzenia: 1. na chrzest dla chłopczyka, najlepiej z kołyską; 2. coś z Lechem z nadzieją, że mały w przyszłości będzie co najmniej kibicem naszej drużyny :) I tak to powstał boksik z aniołkiem i kołyską. A pod kocykiem, na wezgłowiu herb Lecha Poznań. Taki malutki. Widoczny tylko dla wtajemniczonych, dla tych, którzy wiedzą, gdzie kocyk zsunąć :)


Pamiętacie o rozdawajce? Koniec już za moment! 16 lutego, czyli w niedzielę! Do wygrania napis ręcznie wycinany z drewna, zakładka i kolczyki. Wyniki w poniedziałek- moja osobista, obecnie chora niestety, maszyna losująca dokona jedynego słusznego wyboru osóbki, która wygra :) 

A z zupełnie innej beczki: Wiecie, tak to już jest, że nasze życie zawsze przynosi nam niespodzianki. Też tak macie? U nas zaczyna być to już regułą. Niespodzianki są miłe i niemiłe. Ale zawsze są takie, co to "w życiu bym na to nie wpadła". I dobrze mi z tym. Zakładając, że u Was też tak jest- życzę Wam wielu wyłącznie miłych niespodzianek :)

Komentarze

 1. Ale super bardzo mi się podoba :) Normalnie niesamowicie pomysłowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Suuper :) Ta drobniutka kolyska jest Przesliczna :):) Milego Dnia Ci zycze :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś pięknego,akurat takiego czegoś szukam dla małego kibica na chrzest:)Poproszę o linka gdzie to można kupić.Dziękuję pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba :) Pudełka generalnie wykonywane są na zamówienie. Nie ma możliwości zrobienia identycznego jak prezentowane, ale w podobnym stylu- jak najbardziej. Wystarczy na adres ifgift@o2.pl wysłać informacje (w przypadku chrztu): na kiedy pudełko jest potrzebne, imię dziecka, data oraz miejsce chrztu, od kogo (czy ma być podpis czy też miejsce na niego zostawić, w jaki sposób nastąpi odbiór pudełka (osobisty 0,00zł, poczta 12,00zł), dowolne wskazówki mogące pomóc w spersonalizowaniu upominku. Zwrotny mail będzie zawierał potwierdzenie przyjęcia zlecenia z terminem realizacji (min. 2 dni), kwotą do zapłaty oraz z numerem rachunku bankowego. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana- niezwłocznie nastąpi realizacja. Przed wysyłką istnieje możliwość przesłania na maila do ostatecznej akceptacji zdjęć gotowego już pudełka. Koszt boxika to 35zł powiększony o ew. koszty przesyłki. Inne pudełka, które znalazły już swój dom zobaczyć można tu: https://plus.google.com/photos/114862528502085741158/albums/5625190540978665617?banner=pwa Zapraszam :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Witaj! Miło mi, że chcesz tu zostawić kilka słów. Dziękuję :)