ach te baby

Kochane Baby,
z okazji naszego dzisiejszego święta życzę Wam, abyście nigdy do końca nie dostawały tego, czego pragniecie. Aby miłość nigdy nie była tak do końca spełniona. Innymi słowy- żebyście były takie jakie jesteście. Nie zmieniajcie się. Niech się Wam jedynie żyje nieco lżej. Niech te codzienne małe niespełnienia w dalszym ciągu mobilizują Was do codziennego często jakże heroicznego działania. Wszystkiego najlepszego :)


Komentarze

 1. Dziekuje :):):) Masz racje jak juz jest cos dobrze to po co to zmieniac :):) Wszystkiego Naj Naj Kochana z Okazji Dnia Kobiet :):) Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie, nie! Z tym się nie zgodzę! Jak coś jest dobrze, to nasze właśnie babskie zadanie aby to ulepszać! Wyobraź sobie- masz wszystko, o czym teraz marzysz. Wszystko. Idealne zdrowie, miłość spełnioną do granic możliwości, kupę kasy, żadnych problemów. To po co wstawać i działać? Fajnie jest ulepszać, poprawiać i do ideału dążyć. To gonienie króliczka to podstawa postępu :)

   Usuń
  2. Tak tak rozumiem :) My kobiety to mamy we krwi ,ze lubimy zmieniac ,ulepszac ,ze caly czas dazymy do lepszego ,nowego :) Cuudne jajeczka zrobilas :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Witaj! Miło mi, że chcesz tu zostawić kilka słów. Dziękuję :)