tulipany

Tymi własnoręcznie zrobionymi tulipanami (przy nieocenionej pomocy dzieci) wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wam życzymy. Niech będą ciepłe mimo aury i spokojne mimo wiadomości jakie płyną do nas z serwisów informacyjnych. Wszystkiego najlepszego. Iwona

Komentarze

 1. Piekne :))) Z czego je zrobilas ? :)) Kochana Zdrowych Pogodnych Rodzinnych Swiat Ci Zycze :))) Pozdrawiam Cie cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również dołączam się do pytania. Tulipany piękne!

   cardkownia.blogspot.com

   Usuń
 2. Odpowiem Wam wspólnie. Mój pomysł, choć pewnie w necie takie są (nie sprawdzałam). Natchnęło mnie podczas odwiedzin w sklepie z tysiącami przydasiów. Były tam i jajka styropianowe. I jak tak na nie popatrzyłam, to mi się główki tulipanów wyobraziły. Na domiar "złego" na regale za moimi plecami stała piękna ogromna butelka czerwonej farby plakatowej. Do tego posiadane: pędzelki do malowania, druciki florystyczne i zielony karton na łodyżki i liście. A, jeszcze ołówek, nożyczki, klej na gorąco. I 4 małe chętne do pomocy rączki ;) Zamiast kartonu sprawdza się też cienki filc. Robi się je błyskawicznie. Polecam w ramach poświątecznego odprężenia :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witaj! Miło mi, że chcesz tu zostawić kilka słów. Dziękuję :)